הצעה להרצאות וסדנאות שלנו

חברת "סינפסות" עוסקת במתן הדרכה וכלים מעשיים לבריאות שלמה ושמחת חיים.
בהתבסס על מחקרים חדשים שבדקו את הקשר בין המחשבה והבריאות הוכח:
ניתן להדריך אדם לשינוי חשיבתי וע"י כך לשפר את בריאותו הגופנית והנפשית.
ההרצאות והסדנאות המוצעות להלן באות מעולם התוכן של הרפואה המערבית, רפואת המזרח, פסיכולוגיה וחשיבה חיובית ועוד ומאירות אספקטים שונים של בריאות במובן הרחב ביותר שלה.
שילוב התכנים נועד לתת כלים להשגת בריאות ושמחה, למציאת דרך חדשה, לחוות תוך הנאה וצחוק שהכול לטובה, הכול פתוח ושהעולם שלנו הוא מקום טוב לחיות.
לאחר העשרה במכלול הידע וההתנסויות המוצעות אין לנו ספק שכל משתתף ירגיש בריא יותר, שמח ואופטימי

ניתן לבחור בין ההרצאות והסדנאות ע"פ העדפות המזמין ולוחות זמנים מתאימים.
.


להזמנות : בטלפון : 050-8643141  או במייל: synapsot@gmail.com

הרצאות:


1. סינפסות, בריאות ושמחת חיים
דר' דינה איזן, רופאת משפחה , חברת סינפסות
הרצאה על הקשר בין מחשבותינו לגופנו ועל בניית חיבורים מוחיים (סינפסות) ליצירת בריאות שיש בה שמחת חיים. בהרצאה חווייתית, מלאת הומור, יינתנו כלים לבניית סינפסות שמחות המחברות בין המחשבה ללב ומקדמות בריאות אופטימית שיש בה קבלה ושמחה, ללא תלות במצבי החיים השונים. 

2. חיבור לליצן הפנימי
ג'ף גורדון, הוא רכז השתלמות והדרכה של שמחת הלב, איגוד הליצנים הרפואיים בארץ. בוגר תיאטרון קהילתי וליצנות בלונדון ודרמה תרפיה בבית ברל.
טוב לחיות בשמחה? כמובן אבל מה קרה לנו עם השנים? קבלנו על עצמנו תפקידים רציניים ואחראים שהרבה פעמים נתפסים כאילו הצחוק וההומור אינם מתאימים להם.
להעיר את הליצן הפנימי אומר שבכולנו יש שמחה וצחוק מבפנים וכדי לתווך בין התפקיד שקבלנו הרציני והכבד והמהות הפנימית הזו אפשר לקחת תפקיד של ליצן ולשחק אותו. את זה ועוד הרבה מעביר ג'ף בהומור ובצחוק גדול ומשחרר.

3. הליכה כדרך חיים
עדנה בוקשטיין, אלופת עולם בהליכה לותיקים ברומא -1985 ובדנמרק -1989.
מומחית בניהול תרבות הפנאי ובתחום ההליכה, יועצת, כותבת מאמרים ומרצה בקונגרסים בינלאומיים, יוזמת ומפתחת תוכניות ומסלולי הליכה.
מחברת הספר: 'פשוט ללכת'
הגוף ועוד יותר המוח אוהבים לנוע. מחקרים רבים נעשו בנושא וכולם הגיעו לאותן מסקנות– פעילות גופנית היא מפתח לחיים בריאים שיש בהם גם יותר שמחה. מיתרונות הפעילות הגופנית: מורידה את הסיכון למוות בטרם עת, מורידה את הסיכון למחלות לב וסוכרת, מורידה את הסיכון ללקות ביתר לחץ דם, סרטן מסוגים שונים ודיכאון ועוד ועוד. בהרצאה יפורטו מעלותיה של ההליכה, טיפים להליכה נכונה, איך להתחיל ואיך להתמיד...

4. איך להאריך ימים בלי לקצר את החיים
דר' לילך מלצקי, רופאת משפחה
מטרת פעולות הרפואה המונעת וקידום בריאות היא לאפשר הארכת תוחלת החיים, שיפור איכות חיים ויצירת יותר שנים בריאות. בהרצאה נפרט על פעולות ובדיקות למניעה ראשונית שחשוב להכירן, לדעת מתי ומה כדאי לבצע ולהבחין באילו המטיבות עם בריאותנו ובאילו המיותרות.

5. נושאים נוספים  - דר' דינה איזן
* אוכל ושאר הנאות החיים
* גישה אופטימית לסטרס
* מוח גברי, מוח נשי - משוואה בשני נעלמים
* אהבה, חברים והדברים החשובים בחיים
* לישון, להתעורר ולהגשים חלומות
* מדיטציה, לא מה שחשבתם
* ובכל זאת נוע תנוע - על נפלאות הפעילות הגופנית
* שמאל, ימין, שמאל - לעבור בקלות על הגשר בין המוחות
* מבוא לחשיבה הכרתית - כלים להתפתחות ושיפור מתמידלהזמנה, עלויות והרשמה: בטלפון 050-8643141 , במייל: synapsot@gmail.com